У біопарку в Одесі на світ з'явився жираф. Дитинча, вагою у 60 кілограмів і зростом 175 сантиметрів, тільки недавно почало ходити слідом за мамою. Кожен день він зростає приблизно на два з половиною сантиметри. Про це пише "Думська".

На сьогоднішній день у новонародженого вже є ім'я. Його назвали Арсентій. Співробітники біопарка кажуть, що він дуже цікавий. Щоб тваринам було спокійніше, в їхньому вольєрі включають музику.

У біопарку розповідають, що пологи пройшли добре, під час них весь час були присутні директор та заступник директора біопарка, а також ветеринар. Проте їх допомога не знадобилася, і жирафиха сама народила дитинча за три години.

Популярні новини зараз

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

"Пологи пройшли дуже добре, в заплановані терміни. Жирафеня стало на ноги теж в заплановані строки – протягом години. На сьогоднішній день почуває себе добре. Смокче маму, бігає, грається, взагалі позитивний малюк", – розповів директор біопарку Дмитро Александров.

Ця порода вважається рідкісною. У дикій природі залишилося менше 700 особин жирафів Ротшильда. Вважається, що жирафам вкрай непросто зачати і виносити дитинчату в неволі.

Нещодавно у Київському зоопарку сталася радість - для антилоп завезли нареченого. Самця привезли з Одеського зоопарку тиждень тому. Копита цих тварин схожі на гетри – з білими і чорними смужками.

Столична влада планує відкрити першу чергу реконструкції Київського зоопарку в кінці жовтня 2018 року. Принаймні, так стверджують уповноважені органи:

"Згідно з проектом, тривалість будівництва першої черги, яка включає в себе 4 пускові комплекси, становить 18 місяців. В кінці жовтня цього року планується завершити роботи на першому пусковому комплексі, після чого об'єкти будуть передані" Київському зоопарку "для розміщення експозицій", - прокоментував виконуючий обов'язки директора комунального підприємства "Житлоінвестбуд-УКБ" Сергій Данилович.

Нагадаємо, вчені визначили, що деякі азіатські слони непогано вміють рахувати і відрізняти більшу кількість предметів від меншої.

Як повідомляв портал "Знай.uа", зграя африканських мавп під Одесою відкрила "полювання" на жителів дачного кооперативу "Либідь". Два тижні поспіль тварини обносили їх сади і городи.

Також "Знай.uа" писав, у Китаї жителям Пекіна пощастило побачити забавну свиню, яка діловито роз'їжджала по вулицях міста, ніби робить це кожен день. Хоча це і виявилося практично так, адже маленький домашній улюбленець просто обожнює цей спосіб пересування.