Відомий фінансовий аналітик Віталій Шапран повідомив, чого варто чекати від курсу гривні під кінець 2018 року.
Про це йдеться на сайті replyua.net.
Також аналітик стверджує, що зерно та сталь побили рекорди минулого року. Останнього тижня ціна на нафту опустилася нижче до 80 доларів за барель. Головним фактором ризику залишається Китай, перше півріччя + 6,8% ВВП, третій квартал уже + 6,5% в річному розрахунку. Все це відбулось на тлі невдалої монетарної політики Народного банку Китаю.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Експерт відзначив, що через часті ін'єкцій в юанях від НБК через повторне фінансування, кілька років тому в Китаї ввели обмеження на покупку не більше 50 тисяч доларів США в рік на одного громадянина. У 2017 році ці обмеження посилили, проте це не поліпшило ситуацію, юань на тлі істерії торговельної війни з США наблизився до курсу за "зелений" майже до 7,0 юанів за долар.
Тому, глобальні перспективи для гривні не дуже чисті від ризиків та непередбачуваних стрибків, проте - в найближчому часі якихось особливих кардинальних змін бути не повинно, хіба що НБУ збільшить свої золотовалютні резерви.
Як повідомляв портал "Знай.uа", стало відомо, що курс валют на 16 вересня зіграє злий жарт з гривнею.
Українська гривня не просто повільно втрачає позиції на фінансовому ринку, вона офіційно визнана однією з десяти найбільш ризикованих валют в світі.
Також "Знай.uа" писав, про те, що буде із гривнею до кінця 2018 року, і чому про це мовчать в НБУ.