Для хакерів зламати вашу сторінку у Facebook теоретично одне з найпростіших завдань. Загалом, протягом останнього часу атаками піддавалися до 50 мільйонів користувачів, 40 мільйонів – в зоні ризику. Але не панікуйте, вберегти соціальні мережі не так складно, якщо знати алгоритм.
Що робити після хакерської атаки у Facebook
По-перше, зайдіть на офіційну сторінку з повідомленням про атаку (вона повинна бути англійською).
У низу секції помітите напис " Is my Facebook account impacted by this security issue?", якщо аккаунт не зламаний, там буде коротке повідомлення, з якого випливає, що ваш обліковий запис, швидше за все, в безпеці.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
У протилежному випадку злам міг бути трьох варіантів:
Ви потрапили в список користувачів, чий телефон і адресу дісталися хакерам.
Ви потрапили в список користувачів, чия особиста інформація профілю, включаючи телефон, пошту, логін, стать, статус відносин, дату народження, типи пристроїв для доступу до мережі, освіту та інші дані, зазначені в профілі, були доступні хакерам.
Ви потрапили в список користувачів, чиї маркери доступу були вкрадені, але чиї дані залишилися недоторканими.
Важливо! не потрібно міняти пароль або кредитку - немає доказів, що постраждали ці дані. Оскільки персональна інформація потрапила до рук до шахраїв, може початися хвиля спам-повідомлень і дзвінків.
Варто перевірити безпеку сервісів, де для верифікації використовуються ваші біографічні дані (наприклад, відповідь на секретне питання, який хакери можуть дізнатися з даних профілю), додати дворівневу авторизацію і т.д
Цікаво, що спочатку у хакерів був набір акаунтів на Facebook, і вони могли автоматично вкрасти токени доступу друзів цих акаунтів, і друзів друзів, отримали доступ до даних на зразок списку їхніх друзів, постів в стрічці, груп.
Дивіться: як відновити доступ до зламаної сторінки у Facebook?
Нагадаємо, користувачі операційної системи Windows 10 стали очевидцями нової критичної помилки.
Як повідомляв Знай.ua, в новій операційній системі iOS 12 компанія Apple реалізувала технології, які покликані вплинути на залежність від мобільних пристроїв.
Також Знай.ua писав, хакери масово знищують Playstation 4.