Школярі та батьки не дарма переживали: математику все-таки зробили обов'язковим предметом на ВНО.
Як повідомляє osvita.ua, вже з 2021 року державна підсумкова атестація з математики у формі ЗНО для випускників шкіл, які одержують повну загальну середню освіту, стане обов'язковою. Проводитися вона буде з використанням двох рівнів складності завдання: рівня стандарту та профільного.
Крім того, за рішенням МОН, лише після проходження ЗНО школярі будуть отримувати атестат про середню освіту.
Які ще нововведення чекають школярів
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Надано новий проект "Українського правопису".
Звук [g] в іноземних прізвищах в українській мові можна буде передавати і буквою "г", і літерою "ґ" - і "Верґілій", і "Вергілій". Буквосполучення "th" в словах грецького походження - буквою "т" (ортопед, театр і т. д.), а в українських словах - літерою "ф" але з допустимим варіантом "т" (анафема і анатема, дифірамб і дитирамб, ефір і етер, кафедра і катедра).
Крім цього свої новведения запропонував Моз. У раціон школярів ввведут до чотирьох страв, калорійність яких буде становити до 30% від добової потреби в енергії. Також змінилися вимоги до кількості солі і цукру в їжі.
Також Моз порекомендував значно скоротити кількість домашніх завдання. На нього рекомендують виділяти не більше 1 години в 3-9-х класах і до 1,5 години в 10-12-х класах. А учні 1-х і 2-х класів і зовсім залишаться без "домашки".
Раніше повідомлялося, згідно з рішенням МОН терміни вступної кампанії будуть скорочені порівняно з 2018 роком.
Раніше Знай.ua повідомляв, стало відомо, що в 2019 році реєстрація на ЗНО розпочнеться 5 лютого і триватиме до 25 березня. При цьому додаткового часу для внесення змін в реєстраційні дані, як в минулому році не буде.
Також Знай.ua писав, мережу буквально загнала в глухий кут математична завдання для учнів початкової школи в Китаї. Відповідне відео з умовами завдання було оприлюднено в мережі, пишуть ЗМІ.