Створення нового міністерства в Україні може ускладнити співпрацю з міністерствами інших країн.
Таку думку висловив глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Так, за його словами, створення нового профільного міністерства, яке буде займатися питаннями трудової міграції, навряд принесе серйозні зміни.
«Міністерство з питань трудових мігрантів, про яке зараз дуже часто говорять, що він може реально змінити? Може ускладнити взаємодію з органами і відомствами інших держав? Або забюрократизувати природний процес? Ми цього досягаємо», — заявив Клімкін.
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Сумніваючись у необхідності створення нового міністерства, Клімкін в якості прикладу згадав створення так званого Українського інституту.
«Створили Український інститут і що ми бачимо зараз? Він навіть не став державним пріоритетом. Не став пріоритетом у фінансуванні», — впевнений міністр.
При цьому Він підкреслює, що в разі створення нового відомства його робота не повинна зводитися до простого консульського консультування.
«Це те, чим наш МЗС займається. Так сказати, обов'язкова програма. Але наші трудові мігранти і наша діаспора — це активна сила і наш національний ресурс, це те, чим Україна не може нехтувати», — сказав міністр.
Також портал Знай.uа писав, що у Сполучених Штатах Америки назрів серйозний прогрес у питанні кількості робочих місць. Так, у вересні 2018 року в Штатах безробіття впало до 3,7%, у порівнянні з 3,9% у липні.