У четвер, 20 вересня у Львові Уляна Скицька, журналістка 24 каналу, презентує свою книгу #НАШІ на карті світу. По суті, це паперова версія програми "Наші", яка виходить на 24 каналі.
Скицька розповідає, що цей проект починався з фрази шеф-редактора, який зазначив, що це короткий проект на пару місяців і попросив приготувати 30 тем. І тепер 2 місяці переросли в 4 роки, а 30 тем в 500 програм.
У книжці розказані історії українців за походженням, місцем проживання, яких визнав весь світ. Це 80 історій людей, які змінили хід історії, чиї досягнення вражають і захоплюють весь світ.
Багато героїв книги вже відомі нам – Іван Пулюй, Соломія Крушельницька, Енді Уорхол, Софія Яблонська, Казимир Малевич, Ігор Сікорський, Марія Примаченко.
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
А є ті, про які можна дізнатися на сторінках книги: оскароносний мультиплікатор студії "Дісней" Володимир Титла; талановитий генетик, який розвинув теорію Дарвіна, Феодосій Добжанський; учений-математик, чиї розробки лягли в основу першого у світі комп'ютера, Михайло Кравчук; дочка львівського банкіра, яка винайшла принцип роботи Wi–Fi, Геді Ламар; легендарний воротар NHL Террі Савчук; харків'янин, який розшифрував писемність майя, Юрій Кнорозов.
"Історії "наших" надихають. Хочеться, щоб їх розповідали один одному в кафе і пабах, згадували в шкільних класах і в наступний раз, розповідаючи про експедиції Роберта Скотта, показали дітям відео, де Антон Омельченко танцює гопак на борту Terra Nova, а вивчаючи піраміду Маслоу, хоч одним пропозиції згадали, що його батьки з Києва", - поділилася Уляна Скицька.
Як повідомляв "Знай. ua", дивовижні факти про монархів і королів різних країн і часів. Найбільш рідкісні факти про королів, які мало хто знає.
"Знай. ua" писав чому Іван Франко так і не потрапив у Галицький сейм. Кожен раз Франко до перемоги не вистачало кілька десятків голосів.