За класифікацією НАТО ця структура практично ідеально відповідає всім стандартам безпеки та озброєння, проте в Україні про неї досі ніхто не чув. І не дивно, адже під дещо дивною
абревіатурою СіФорАйСар і незвичними шевронами ховається секретний підрозділ Збройних Сил нашої держави.
Секретний підрозділ ЗСУ: як рятують життя
Якщо перекласти назву дослівно, вийде щось на кшталт " комп'ютерного контролю", котрий включає управління та розвідувальні операції. Саме СіФорАйСар давно, але неофіційно вважається одним із найбільш технологічних та тактично продуманих підрозділів ЗСУ.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Цікаво, що військові практично жодного разу не спілкувалися із представниками преси, але нещодавно зробили виняток, показавши, що відбувається за лаштунками їх армійських буднів.
Живуть вони, як виявилося, без особливих зручностей, приміщення більше нагадує бункер, аніж стандартну казарму, яку ми звикли бачити. Причини тому очевидні – їм потрібне помешкання, котре одночасно може слугувати і базою для активного, але секретного спостереження, або навіть і власною міні-майстернею.
На стапелях помітний прототип нового безпілотного апарату, власна розробка фахівців підрозділу. Все для збору і аналізу інформації і розвідданих. Фактично кожна новинка підрозділу відразу потрапляє на передову.
Відомо, що підрозділ СіФорАйСар створили завдяки об'єднанню волонтерів-фахівців різних професій, але зараз він вже повністю інтегрований в систему Міністерства оборони.
Оброблена інформація з камер одразу направляється в штаб ООС і військових частин.
Буквально нещодавно, хлопці помітили, як російські окупанти палять великим калібром по жінці, яка намагалася пройти на підконтрольну Україні територію – і такі випадки тут мало не щодня.
Життя мирного населення дуже часто залежить від швидкості реакції, тому вагатися і роздумувати над рішеннями у них просто немає часу. Можна із впевненістю сказати, що майбутнє у таких підрозділів є, адже курс на інтеграцію в НАТО якраз і передбачає реформування армії.
Дивіться: Секретний підрозділ ЗСУ: що це таке і як рятує життя
Нагадаємо, українська сторона видала Росії Тимура Тумгоєва, котрий захищав наші кордони на Сході.
Як повідомляв Знай.ua, у розпорядження ЗСУ надійшла новітня артилерійська система, розроблена волонтерами – "Кропива".
Також Знай.ua писав, у Міноборони здивували переліком нових професій.