Злочинці вигадують все нові способи для здійснення прикрих порушень. Нещодавно у Києві працівники кіберполіції затримали кількох осіб, які підозрюються в злочинах у мережі інтернет.
Відомо, що хакери заволодівали чужими сторінками в соціальній мережі Instagram та вимагали грошей за повернення доступу до них законним власникам. Про це повідомив ТСН.
Правоохоронцям відомо про близько тисячі акаунтів, котрі зламали зловмисники. Доступ хакери отримували завдяки розсилці на поштові скриньки юзерів.
У листах, замаскованих під офіційні повідомлення служби підтримки соцмережі, містився вірус, який встановлював шкідливе програмне забезпечення. Завдяки цьому хакери вносили зміни до реєстраційних даних, чим блокували доступ справжнім власникам.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
За повернення сторінок зловмисники вимагали від 15 до 30 тисяч гривень у криптовалюті. “Зазвичай, як “жертви” обиралися сторінки, кількість підписників яких була більшою 15 тисяч користувачів (сторінки інтернет-магазинів, відомих людей тощо).
В результаті, зловмисники заволоділи сторінками у соціальних мережах понад тисячі громадян як України, так і іноземців”, – повідомляють у кіберполіції.
Крім того, під час обшуків у підозрюваних вилучені комп’ютери, котрі відправлені на експертизи. Кримінальне провадження розпочато за статтями про несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів і мереж, а також за шахрайство.
Вже відомо, що зловмисникам загрожує до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, стало відомо, що в Мелітополі (Запорізька область), встановили дитячий майданчик на кордоні з кладовищем.
Як повідомляв Znaj.ua, долар у вересні порадує, але в листопаді доросте до 30: прогноз на осінь.
Також Znaj.ua писав про те, що у понеділок, 3 вересня, ірландський лоукостер Ryanair виконав перший регулярний рейс в Україну. Ним став маршрут Берлін-Київ.