Уже стало традицією влаштовувати флеш-моби на будь-якому гучному заході в США. Цьогорічне нагородження "Золотий глобус-2018" не став винятком. Учасники церемонії з'явились на червоних доріжках у чорному вбранні та з білими трояндами в руках на знак протесту проти сексуального насилля.

Зірки Голлівуду вкотре показали, що всіляко боротимуться з проявами агресії та несправедливості. Жінки закликають світ приєднатися до них та повстати проти тиранів в галузі шоу-бізу.

Цього разу на червоній доріжці можна було побачити не лише жінок, які протестують. З білими трояндами прийшли і зірки - представники сильної половини людства.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів зроблять боржниками: кого змусять повертати виплати

ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно

Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", 22 січня, попрощалися із загиблою солісткою групи The Cranberries Долорес О’Ріордан. На прощальну церемонію в рідному місті співачки прийшли тисячі людей із білими трояндами в руках.