12 липня близнюки голлівудських зірок Анджеліни Джолі та Бреда Пітта відсвяткували дев'ятий день народження. Цей день акторка та її численне сімейство провели у "Діснейленді".
Не вистачало на святі лише батька Вівіен і Нокса. За словами інсайдерів, зоряний татко рвався провести час із дітьми і дуже ввічливо попросив Анджеліну дозволити йому приєднатися до них.
Однак акторка відповіла, що весь їх день уже розпланований без нього, і Бреду доведеться почекати своєї черги, аби привітати близнюків.
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Водночас, інші джерела стверджують, що Анджеліна відмовила колишньому чоловікові тому, що у "Діснейленд" діти вирушили в супроводі таємничого незнайомця - нового залицяльника Джолі.
"Анджеліна з дітьми відмінно проводили час, катаючись на атракціонах і просто гуляючи парком. І протягом усього дня поруч із ними був чоловік, чиє ім'я я не можу вам назвати, але він досить відомий у голлівудських колах", - розповів один із працівників парку.
Нагадаємо, Пітт і Джолі разом виховують шістьох дітей - 9-річних Вів'єн і Нокса, 11-річну Шайло, 12-річну Захару, 13-річного Пакса і 15-річного Меддокса.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Джолі похвалилася розкішними грудьми на дні народження дочки.