Одна з найскандальніших російських співачок Ольга Бузова відвідала премію Fashion People Awards. Як зазвичай, теледіва привернула до себе всю увагу на червоній доріжці та справила справжній фурор.
Ольга своїм вбранням хотіла довести, що навіть в довгій сукні можна виглядати сексуально і неперевершено, розповіла вона в інтерв'ю Dni.Ru.
"Для сьогоднішньої церемонії я обрала скромну довгу сукню, що мені, взагалі-то, невластиво, – посміхнулася Ольга, – Я просто хотіла показати, що навіть в довгій сукні можна виглядати сексуально і карколомно, підкреслювати свої спокусливі груди".
Бузова зізналася, що всі образи, в яких вона виходить у світ, це її власний задум. Крім того, вона переконана, що має бездоганний смак і почуття стилю.
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
У які дні тижня найвигідніше міняти валюту: українцям підказали корисний лайфхак
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах
"Я всі свої образи і виходи в світ придумую сама, – похвалилася Бузова. – Як і все, що відбувається в моєму житті. Справа в тому, що я володію приголомшливим, бездоганним відчуттям стилю і смаку, хоча він у мене трохи відрізняється від загальноприйнятих, тому дехто не вважає мене гарною. Але ніхто точно не посперечається, що я талановита людина. До того ж я найзавидніша наречена в країні!"
Бузова щаслива від того, що її життя складається саме так.
"У мене стільки проектів – "Дом-2", концерти, свій ресторан, марка одягу, випуск шоколаду і води. Все треба особисто контролювати, тому я сплю по три години на день, зате повністю реалізовуюся".