Вони звикли бути класиками у часи війни. Незвична музика, яка розірвала всі стандарти "попси", запам'яталася слухачам багатьох країн світу. Проте найбільшу славу вони отримали, на жаль, за дуже сумних обставин – кожного загиблого героя Революції Гідності проводжали в останню путь їх композицією "Пливе кача".
Сьогодні музиканти "Піккардійської терції" відзначають 25-й день народження гурту. Творча команда: Володимир Якимець, Ярослав Нудник, Богдан Богач, Роман Турянин, Андрій Капраль та Андрій Шаповал, не приховують: вважають себе новою формацією.
Можливо, дещо відмінною від запитів радіостанцій, охочих до скандалів, але все одно їх баритони завжди із легкістю причаровують зали. Роки виснажливої праці, постійні переїзди – до Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Франції, Сінгапуру, США, Бельгії, Канади, Швейцарії, 14 альбомів та DVD живого виступу у Львові – це не фініш, запевняють вони.
Дивіться: Пливе кача
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
"Хтось може сказати, що зараз не час на такі пісні, на позитив, для парадів... А на що зараз є час? І якщо ми — професійні артисти, а не вояки, то, напевно, ліпше надамо допомогу, якщо співатимемо концерти. Я з тих людей, котрі не шукають негативу. Шукаю щось добре.Проект «Пісні війни» — це історія, котра робиться на наших очах", - додав художній керівник гурту Володимир Якимець.
Такий оптимізм у складний для країни період – неоціненний вклад у наше життя. Можливо, саме тому на їх концертах ніколи не бракує людей, а "Пливе кача" досі слухають стоячи і з опущеною головою. Настільки не забуваються українцям страшні дні Майдану.
Дивіться: ювілей Піккардійської терції