Вже зовсім скоро відбудеться нацвідбір учасників на Євробачення-2018. Стало відомо, хто ж сяде у третє суддівське крісло поруч із Джамалою та Андрієм Данилком.
місце за суддівським столом займають композитор, засновник української групи "The Maneken", саунд-продюсер груп "ONUKA" і "The Elephants" Євген Філатов, - пише Clutch.
Євген понад 15 років є однією з ключових фігур сучасної української музики. У його послужному списку співпраця з цілою низкою топ-зірок української инди- і поп-сцени, серед яких Іван Дорн, Sunsay, K.A.T.Y.A., Loboda, Тіна Кароль та багато інших. З 2016-му році в фінал Національного відбору на "Євробачення" вийшли відразу кілька пісень, аранжування яких створив Євген Філатов, зокрема - Sunsay і Brunettes Shoot Blondes.
Не субсидія і не пільги: українці отримають окрему допомогу на комуналку
Безкоштовні продуктові набори до дня народження: хто з українців може отримати
В Україні затвердили тариф на газ до початку опалювального сезону: яка ціна з травня до листопада
Допомога на поховання пенсіонера: розмір виплат у 2025 році
За словами Філатова, він хоче побачити на головній сцені країни молодих та амбіційних артистів з нестандартною та цікавою подачею.
Нагадаємо, переможець Євробачення-2017 португалець Сальвадор Собрал успішно переніс складну операцію. Йому пересадили серце.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українська співачка Джамала розповіла, що декретна відпустка їй не світить, адже вона співпадає з нацвідбором на Євробачення-2018, тому Джа проведе свою вагітність на роботі.