Після фіналу конкурсу знаменитості прокоментували результати шоу. Головнутему не обійшов увагою Андрій Данилко, який досить гостро розкритикував систему голосування на Євробаченні 2018.

Україну представив талановитий співак MELOVIN, який виконав пісню "Under The Ladder". Журі двох країн оцінили виступ українця. Водночас глядачі вподобали запальну пісню артиста, віддавши MELOVIN'у 7 місце. Загалом співак отримав 130 балів та посів 17 місце в рейтингу конкурсантів.

Таку систему визначення переможців конкурсу прокоментував учасник Євробачення 2007 Андрій Данилко. Артист розкритикував роботу суддів та припустив, що з'явилася "якась вказівка" повернути конкурс у "Стару Європу зі слов'янської частини".

"Один з друзів запропонував після виступу писати на папірцях, хто на чию перемогу ставить. Але я відмовився від цієї гри, бо є якісь речі, які відбуваються абсолютно непередбачувано. В першу чергу, оцінки від журі: незрозуміло, за якими критеріями вони оцінюють, і чому саме ці люди сидять там. І в цей раз я не розумію, чому в нашому журі, наприклад, була Христина Соловій? Швидше, в журі повинні бути люди, які брали участь у Євробаченні або мали до цього конкурсу якесь відношення. Мені здалося, що існує якась вказівка повернути конкурс в Стару Європу зі слов'янської частини", – зазначив Андрій Данилко.

За словами артиста, в цьому простежується режисерська гра шоу. Щоб конкурс був цікавим для глядачів, організатори тримають інтригу до кінця.

Популярні новини зараз

Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного

Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи

Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу"

путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися

Показати ще

Я вважаю, що є все-таки якась установка продюсерів конкурсу. Зверніть увагу, що, коли в цей раз оголошували результати голосування журі, кілька країн йшли врівень – не було когось одного, який вибивався вперед. Напевно, це робили для того, щоб як можна довше зберігати інтригу до глядацького голосування. Це все-таки режисура, і з точки зору проведення телеконкурсу це правильно, – поділився Андрій Данилко.

Водночас виступ співака MELOVIN'а сподобався українському артисту та продюсеру. Андрій Данилко додав, що талановитий вокаліст гідно представив Україну, а його пісня та містичний виступ надовго запам'ятається прихильникам Євробачення.

Як повідомляв портал "Знай.ua", коли прямий ефір підійшов до кінця, коментатор каналу СТБ — український комік і шоумен Сергій Притула — підбив підсумки фіналу Євробачення 2018. Він зазначив, що учасник з України MELOVIN гідно представив країну на міжнародній арені, свій номер виконав чітко, без помилок і не показав нікому ні переживань, ні нервозності.