Голлівудську актрису і режисера Анджеліну Джолі нагородили за знятий фільм "Спочатку вони вбили мого батька". Тобто, ні – вона просто забрала чужу нагороду.

Згідно з інформацією ЗМІ, в номінації "Висхідна зірка" відзначили виконавицю головної ролі стрічки – дівчинку з Камбоджі.

Сама актриса приїхати не змогла, тому Джолі і взяла за неї нагороду з рук організаторів фестивалю в Каліфорнії.

Знімок Джолі

Джолі зробила це разом з письменницею Лун Ун, на основі мемуарів якої заснований фільм.

Крім того, на Міжнародному фестивалі азіатського кіно в Лос-Анджелесі Анджеліна з'явилася перед публікою в яскравому платті і з макіяжем, акцентом якого стали червоного кольору губи.

Знімок Джолі

На початку жовтня смілива Анджеліна Джолі позувала для глянцю в оточенні гепардів.

Нагадаємо, близький друг Бреда Пітта і Анджеліни Джолі розповів журналістам подробиці приватного життя акторів. За його словами, шлюб голлівудських акторів був приречений з самого початку, і їх розставання стало просто питанням часу.

Дивіться сюжет про актрису

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Джолі спантеличила новим чином.

Популярні новини зараз

Шість категорій чоловіків зможуть виїхати за кордон із серпня: перелік та нові правила

2500 будинків Києва можуть залишитись без тепла взимку: гроші витрачають не туди

Штрафи до 17 000 грн і позбавлення прав на 15 років: Рада готує нові покарання для водіїв

SIM-картки за паспортом: абонентам "Київстар", Vodafone та lifecell загрожує блокування зв'язку

Показати ще