На початку осені співачка Фергі шокувала шанувальників, коли несподівано подала на розлучення після 8 років шлюбу з актором Джошем Дюамель.

Джерела розповіли репортерам, що артистка важко переживає розрив і хоче лише одного - скоріше знайти чоловікові заміну і змусити його ревнувати.

Однак Фергі переживає, що це буде непросто, адже вона вже давно не дівчинка. У свої 42 роки виконавиця виглядає прекрасно - вона постійно займається спортом, правильно харчується і зараз така ж струнка, як і на зорі кар'єри.

Однак є одна частина тіла, яка видає вік Фергі. За словами інсайдерів, співачка сильно комплексує через зморшки на шиї.

"Фергі багато тренується, щоб уповільнити процеси старіння і виглядати свіжо. Однак від занять спортом немає особливого ефекту для шкіри, тому вона у розпачі. Щоб хоч якось вплинути на ситуацію, останнім часом вона носить шарфи або водолазки", - розповіло джерело.

Популярні новини зараз

Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив"

Андрій Хливнюк із "Бумбокс" показав, як в Україні наживаються на війні та ображають захисників: "Ковбаса ЗСУ"

Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

І дійсно, якщо придивитися до недавніх "луків" Фергі, можна помітити, що вона почала приховувати шию. А на одному зі знімків чітко видно ті самі зморшки.

Дивіться новий кліп Фергі

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Фергі в новому кліпі пояснила, що для неї означає любов.