Відомий американський журнал Forbes визначив, хто у цьому році став найбагатшим серед знаменитостей.
За версією журналу, найбільше заробив Джордж Лукас - культовий американський режисер, що екранізував фантастичну сагу "Зоряні війни".
Forbes оцінив стан Лукаса в 5,5 мільярда доларів. До цього в опублікованому в березні загальному списку мільярдерів режисер зайняв 294-е місце.
Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції
Українців попередили: до кінця зими газу може не вистачити
СЗЧ стане майже неможливим: мобілізованих контролюватимуть по-новому
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
За Лукасом далі у рейтингу режисер Стівен Спілберг зі станом 3,6 мільярда доларів.
Третє місце в списку найбагатших дісталося знаменитій телеведучій Опрі Вінфрі і її 2,8 мільярдам доларів.
Також в список Forbes потрапили екс-баскетболіст Майкл Джордан, репери Шон Комбс, Jay-Z і Dr. Dre, зірка гольфу Тайгер Вудс, письменник Джеймс Паттерсон і ілюзіоніст Девід Копперфільд.
Нагадаємо, традиційно наприкінці року Forbes визначив, хто став найбагатшим блогером у 2017 році.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", американського репера Шона Комбса визнали найбільш високооплачуваним музикантом за версією журналу Forbes.