Відому в усьому світі молдавську модель, зірку Playboy Анастасію Чекаті зарізав її чоловік, після чого наклав на себе руки.
Чоловік моделі, власник приватної стоматологічної клініки Олексій Мітакі, завдав їй кілька ножових поранень, а потім стрибнув з даху будинку, повідомляє Daily Mail. Тіло чоловіка поліція виявила на вулиці, а в будинку - труп жінки і їх немовля, що захлиналось від плачу.
Страшна різанина відбулась у присутності дитини, якій виповнилось лише 3 тижні від народження, вона залишилася неушкодженою. Перед тим, як накласти на себе руки, чоловік зателефонував родичам і попросив їх подбати про дитину.
Зі слів родини, сім'я часто сварилася. У місцевих ЗМІ додають, що пара вже давно не жила разом, оскільки у чоловіка була інша жінка.
Анастасію була відома в модельному бізнесі. Вона почала кар'єру в 16 років. Знімалася в серіалі "Las Fierbinţi" в Бухаресті. Також в сусідній країні Анастасія Чекаті посіла друге місце у фіналі конкурсу Euro Sexy. Її фотографії були на сторінках модних журналів, таких як GQ, Playboy і Maxim. Вона знялася в кліпі знаменитого DJ Basshunter "Crash and Burn".
Пізніше Анастасія переїхала в Дубай. Там вона працювала над декількома телевізійними проектами і над своїм новим альбомом. Зовсім недавно вона запустила лінію вечірніх суконь. Молода жінка захоплювалась йогою, подорожами і спортом.
"Мета – добити до березня": експерт назвав місто, яке рф планує "розбомбити"
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Українців почали переводитит на шестиденний робочий тиждень: хто більше працюватиме
34-річний Олексій Мітаче був відомим у Кишиневі стоматологом – лікував заможних і відомих людей.
Як повідомляв портал "Знай.ua", у Бангладеш знайшли мертвою відому 21-річну модель Рауду Атіф, що побувала на обкладинці індійського Vogue.