Голлівудська актриса Дженніфер Лоуренс пережила справжній жах: вона мало не загинула в авіакатастрофі.
Днями 26-річна артистка летіла з рідного міста Луїсвілля, штат Кентуккі, де відвідувала рідних і близьких, до Нью-Йорка.
Політ проходив нормально, як раптом відмовив один із двигунів її приватного літака. Далі дія розгорталася, як у справжньому американському блокбастері. Пілоти ухвалили рішення здійснити аварійну посадку в містечку Буффало.
І все б нічого, та тільки на висоті всього 9 кілометрів над землею відмовив і другий двигун. Завдяки чуду й професійності пілотів, літак усе ж вдалося вдало посадити.
За словами представників Лоуренс, пасажири і члени екіпажу відбулися переляком - ніхто не постраждав.
Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Дженніфер Лоуренс збентежила публіку шаленим стриптизом.