5 жовтня в Києві відбулася грандіозна презентація молодого жіночого сайту Сlutch. «Прийняти пологи» нового ресурсу прийшли зірки українського шоу-бізнесу, а також представники медіасфери. За недовгі два місяці журналісти сайту вже встигли взяти десятки інтерв'ю і провести божевільні фотосесії, а також організувати ряд унікальних спецпроектів.

«Наші журналісти працюють 24 години на добу, щоб висвітлювати події і створювати інформаційні приводи, які хвилюють українок. Як у повсякденному масштабі (відносини в сім'ї, одяг, косметика, foodstyle), так і в глобальному – захист навколишнього середовища, подорожі і тайм-менеджмент», - розповіла нам головний редактор clutch.net.ua Юлія Буговская.

Також слово взяла видавець сайту Ганна Кириленко.

«Упевнена, що Clutch не буде потрібно багато часу, щоб увійти в топ сайтів у своєму сегменті, - сказала вона. - Важливо, щоб наш Clutch якісно розважав і продавав (завдяки розміщенню реклами). Крім цього, для мене особисто важливо, чтоба сайт мав соціальну місію - виносив на рівень обговорення такі важливі і неоднозначні теми, як фемінізм, роль і місце жінки в соціумі, виховував толерантність по відношенню до людей з незвичним способом життя, розширював кругозір читачок».

Популярні новини зараз

Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово...

Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця

Пенсії у жовтні: кому будуть встановлені щомісячні доплати

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Показати ще

Звичайно, не могли не висловити свою думку про нове дітище в ніші шоу-бізнесу і гості, які прийшли на презентацію.

«Я вважаю, що «Clutch» — це найкраще уособлення жіночої мудрості. В такій маленькій сумочці ми можемо зберегти все найцінніше і найважливіше, що робить нас справжніми жінками і богинями», — сказала телеведуча Сніжана Єгорова.

Також схвальними словами поділилася співачка Анна Завальська.

«Кажуть, у жіночому клатче можна знайти абсолютно все — від блиску для губ до голки з нитками. З «Clutch» справи йдуть так само. Тут можна дізнатися про життя зірок, вибрати стильний образ на вечір, підібрати ідеальну дієту, - сказала вона. - Це ж справжня знахідка для сучасної жінки — найактуальніша інформація на одному сайті. Я думаю, у команди «Clutch» все вийде. Це буде цікаво».

Серед гостей найбільшою активністю, звичайно ж, виділялася травесті-діва Монро. Як і личить справжній світської левиці, вона встигла з усіма сфотографуватися і попліткувати з подругами.

«Я багато чула про «Clutch» і вже встигла дати велике інтерв'ю, яке зовсім скоро з'явиться на сторінках видання, - повідомила вона. - Хочу побажати редакторській команді і читачкам бути чесними з собою, любити і приймати себе з усіма достоїнствами і недоліками, останнє намагатися перетворити в першє, а якщо не виходить, то замазати хорошим тональним кремом».

Варто відзначити, що сайт сподобався і чоловічої частини гостей. За словами галериста, директора виставки «Обличчя» Віталія Адлерманна, він просто в захваті від нього.

«Усім жінкам, які люблять себе, я рекомендую читати статті на цьому сайті», - посміхнувся він.

Також на вечірку завітали: співачка Анна Добриднева, телеведуча Світлана Вольнова, подружня пара артистів Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, дизайнер Олексій Залевський, актор Дмитро Ступка з дружиною, телеведучою Поліною Логунової і багато інших.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у київському аеропорту помітили всесвітньо відомого музиканта.