Екс-учасниця "Дому-2", телеведуча Альона Водонаєва висловилася про вбивство студентом Бауманки Артемом Исхаковим своєї 19-річної коханої — студентки ВШЕ Тетяни Страхової. Ця історія її злякала, передає life.ru.

"З появою Інтернету і впровадженням в незміцнілі розуми різного інформаційного сміття наші підлітки черпають, на жаль, не тільки гарне. Приклади Америки, де підлітки вбивають і ґвалтують, для нас вже давно стали не просто історіями "а у них". У нас те ж саме", — заявила Водонаєва.

Також, вона бачила акаунт вбитої Тані і подивилася групи та паблікі, до яких вона мала відношення.

"І знаєте, від чого я більше в шоці? Від того, що покоління, яке народилося в нульові, ідеалізує депресивно-смертельний стиль. Все якесь брудне, похмуре, і вони з усунутими особами, типу модні, гордо несуть всю цю чортівню у маси", — сказала Водонаєва.

Популярні новини зараз

Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця

Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз

Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи

путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися

Показати ще

Ведуча запитала, куди дивляться батьки студентів престижних вузів, якщо таке взагалі відбувається.

"Хоча, що я тут роздумую. У мене в коментарях часом такі дегенератки пишуть кілометри ненависті, вважаю, якщо вони плодяться, то "чимось подібним"", - вважає світська левиця.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у соціальних мережах набирає чинності флешмоб, в якому дівчата з Росії захищають вбиту в Москві студентку Бауманки Тетяну.