Талановиті українські дизайнери продовжують підкорювати відомих світових модниць. Американська фотомодель Белла Хадід вийшла в світ у головному уборі від українця Руслана Багінського.

Модель приміряла чергове творіння Багінського. Вона обрала яскраво червону фуражку з чорним козирком. Поєднала образ із джинсовим сарафаном та чорним поясом від Chanel з емблемою бренду в тон головному убору. Бордові туфлі-човники ефектно підкреслили стиль моделі.

Нагадаємо, Багінський представив нову колекцію на Ukrainian Fashion Week. Ймовірно вже зовсім скоро можна буде побачити його нове творіння в образах відомих світових модниць.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українського модельєра прорекламувала ангел Victoria’s Secret Ельза Хоск.

Популярні новини зараз

Пенсії перерахують у січні: як зміниться розмір мінімальних та максимальних виплат

Відстрочка від мобілізації: хто точно залишиться вдома, а хто ризикує потрапити на фронт

Електроенергія по 15 грн за кВт: українців попередили

По 3000 грн щомісяця: у деяких містах запровадили нову допомогу для сімей з дітьми – кому платитимуть

Показати ще