Британський актор Бенедикт Камбербетч засвітився у міжнародному трейлері супергеройського фільму "Тор: Рагнарок", який студія Marvel опублікувала у соціальних мережах.

У третьому "Торі" Камбербетч гратиме Доктора Стренджа, сольний фільм якого вийшов минулої осені. Продюсери Marvel не приховували появи мага у стрічці про бога грому та блискавки, але новий трейлер став першим, де головні герої засвітились в одному кадрі.

"Я відчуваю великі зміни в твоєму майбутньому. У долі на тебе страшні плани, друже мій", - сказав Стрендж Тору.

"Це у мене на долю страшні плани", - зухвало відповів головний герой.

У третьому "Торі" з'явиться також Халк у виконанні Марка Руффало, який засвітився у перших та других "Месниках". Прем'єра стрічки відбудеться 3 листопада цього року.

Популярні новини зараз

Платіжки за світло зростуть: тарифи піднімуть у два етапи

ПриватБанк бере плату за те, що раніше було безкоштовним

В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців

В Україні з 1 січня запровадять нові правила розрахунків карткою

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", творці "Месників" заінтригували фанатів фотографією зі зйомок четвертої частини.