Українська супермодель Аліна Байкова показала підписникам, як проводить вільний від зйомок час.

Зараз дівчина живе в містечку Вотер Мілл, штат Нью-Йорк. Там вона знімає будинок із величезним басейном.

На одному зі свіжих знімків, опублікованих на сторінці Байкової в Instagram, вона якраз ніжиться на сонечку на шезлонгу біля води.

При цьому робити це модель любить топлес - аби засмага лягала ідеально рівно і без зайвих ліній на спині.

27-річна українська красуня примудряється навіть на задньому дворі виглядати, як на фешн-зйомці. І відсутність зачіски і макіяжу анітрохи не применшує її природної краси.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити

Надбавки до пенсій у 2026 році: хто та скільки може отримати

Рахунки за газ зменшаться: хто зекономить кошти у зимовий період

Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим

Показати ще

Судячи з фотографій, валятися у басейні - не єдине хобі Байкової. Дівчина також освоїла новий популярний вид водного спорту - серфінг із веслом.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українська модель знайшла унітаз Януковича в американському музеї.