Київський концерт американського співака Мериліна Менсона викликав масове невдоволення в Росії. Місцевий продюсер Йосип Пригожин назвав артиста "покидьком" і "клоуном".

Своє невдоволення він почав висловлювати в ефірі радіостанції "Говорит Москва". Пригожина розлютило неприємні заяви Менсон на адресу Росії під час київського концерту.

"Не хочу бути політизованим, але ви змусили Москву верещати як с*чку", - сказав співак зі сцени.

Продюсер не упустив можливості висловити свою думку, але його вистачило лише на образи на адресу відомого артиста, який збирає мільйони на своїх виступах.

"Справа все в тому, що хочеться сказати: від суки чую", - спробував він бути оригінальним.

Популярні новини зараз

Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми

Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС

Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Пригожин почав розповідати про велич Росії і про її відомих письменників, музикантів, акторів та режисерів. Менсон, за словами російського продюсера, ганьбить професію співака.

"Через таких, як він, професія музиканта перетворюється на другу древню, як це не сумно. Якщо дійсно він це сказав, то він просто покидьок, чиста с*ка, клоун розмальований, і нехай він там лиже, де хоче", - резюмував продюсер.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російський співак Юрій Лоза почав ображати найвідомішого американського співака Мериліна Менсона після його виступу в Києві.