У мережі з'явилось фото та відео з пишного гуляння весілля старшої доньки популярного співака Валерія Меладзе Інги.

25-річна Інга у січні цього року взяла шлюб із 25-річним марокканцем Нурі Вергезе. І лише у жовтні молоде подружжя влаштувало весілля на батьківщині нареченого у Марокко.

Весілля тривало два дні 7-8 жовтня. У перший день наречені постали перед гостями в сучасних весільному вбранні. Інга обрала приталену сукню кольору шампань, а наречений був одягнений у чорні брюки, білу сорочку та піджак молочного кольору.

Публикация от Sofiko (@sofikomeladze) Окт 9 2017 в 2:37 PDT

На другий день гуляння молодята у національних марокканських костюмах відправились до пустелі з музикою та на верблюдах.

Популярні новини зараз

Крутимо стрілочки вже цієї ночі: Україна переходить на літній час

Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи

25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

Публикация от Sofiko (@sofikomeladze) Окт 9 2017 в 2:34 PDT

Кадри з весілля опублікувала в Instagram молодша сестра Інги Софія, яка прилетіла разом із третьою сестрою Аріною та мамою.

Публикация от V A L E R I Y M E L A D Z E (@vvmmeladze) Окт 9 2017 в 9:50 PDT

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Валерій Меладзе показав, як вів доньку під вінець.