Завдяки ідеї Оксани Марченко в ефірі телеканалу "Інтера" з'явиться проект, який, "як ми відчуваємо", потрібен людям - резюмувала керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна в програмі "Телевізійний розмова" для "КП в Україні".

Даний проект, "на який ми покладаємо великі надії не просто як на телевізійний проект, а як на якусь подію, яка в цілому щось може в країні поміняти, - це "Час будувати" з Оксаною Марченко", -стверджує один з найбільш впливових топ-менеджерів українського ТБ.

Проект, який більше, ніж телебачення, проект, де будуть "будувати будинки нужденним людям, гідним людям", для того щоб повністю поміняти їхні життя. Саме така ідея зародилася у Оксани Марченко.

На українському телебаченні проекту такого типу немає ні у кого. "Для такого непростого періоду, який більшість людей переживає сьогодні, це унікально. Коли дорослі люди не те що в чудо не вірять, вони вже не вірять навіть в себе і в близьких людей", - вважає Ганна Безлюдна. І тільки з подачі Оксани Марченко "протягом години на екрані ми будемо бачити, як змінюється життя людини на краще", - підкреслила керівник Inter Media Group.

На запитання ведучої, чи буде Оксана Марченко в проекті "іншою", Ганна Безлюдна відверто відповіла: "Так, вона буде іншою, але вона не буде придуманою". Глядачі звикли бачити Оксану Марченко в образі ведучої успішних розважальних шоу, але вони навряд замислювалися про те, яка вона людина, яка вона поза шоу. "Для мене, скажу чесно, було дивно, що саме цю ідею вона захотіла реалізувати, що це її давня мрія. Оксана - жінка, яка вміє співпереживати, вона плаче разом з героями щиро… Оксана на цьому проекті відкриває душу, і глядач побачить її іншою", - із захопленням відзначила Безлюдна.

Популярні новини зараз

Крутимо стрілочки вже цієї ночі: Україна переходить на літній час

Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови

25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики

Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите

Показати ще

За словами медіа-менеджера, прем'єра нового проекту "Час будувати" з Оксаною Марченко відбудеться вже скоро.