У Лондоні сьогодні відбулася урочиста церемонія вручення нагород BAFTA-2018. На червону килимову доріжку головного заходу вийшли знамениті актори і члени британської сім'ї.
Також однією з гостей вечора стала російська телеведуча Вікторія Боня. Вже кілька років поспіль вона відвідує Каннський кінофестиваль, і тепер вперше відвідала церемонію вручення головної нагороди британського кінематографа.
Однак, на відміну від більшості присутніх, які підтримали рух на підтримку жертв насильства Time's Up і вибрали чорні вбрання, Вікторія зупинила свій вибір на провокаційній міні-сукні, розшитій паєтками.
Ви напевно думали "Невже Харві Вайнштейн не зустрів на своєму віку Вікторію Боню? Як він міг пройти повз неї?". І ось, Вікторія публічно заявила, що ні - не пройшов, зірка розповіла, що теж стала жертвою домагань могутнього голлівудського продюсера.
Двоетапне зростання тарифів у 2026 році: які суми побачимо у платіжках
Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
"Коли я зустріла Харві в Miramax (компанія Харві Вайнштейна) в Лос-Анджелесі, він практично накинувся на мене. У нього явно психічні проблеми".
Ще Вікторія висловила надію, що акція Time's Up скоро закінчиться, бо сил вже нема дивитися на актрис в чорному. "Як ніби, знаєте, на поминки зібралися", — підсумовує Вікторія.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" українська запроданка намилилася в політику.