Схоже, що популярність Джамали пішла на спад, принаймні за межами України. Концерт, який повинен був відбутися 9 листопада в Мінську в Prime hall, скасували.

З 2,5 тисяч квитків на концерт було продано всього 100. Їхня ціна, за київськими мірками, була не високою - 53 білоруських рубля (це 750 грн.).

Про скасований в Білорусі концерт найбільше кричали в російських ЗМІ. Кремлівські рупори, звісно, написали, що перемога на Євробаченні нашої співачки виключно політична, тому ніхто її не хоче слухати.

Сама Джамала ніяк не прокоментувала скасований концерт, а її прес-аташе Денис Козловський сказав: "Концерт скасували прокатники, але про причини особисто мені нічого не відомо".

Можна лише здогадуватись про причини відміни виступу співачки. Статус переможниці Євробачення у Джамали, звичайно, залишився, однак жодного нового хіта після "1944" так і не з'явилося.

Популярні новини зараз

Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС

Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

Тому напевне, Джамалі та її продюсерам варто задуматися над стратегією подальшого просування.

Чуттєвий відеокліп Джамали на пісню "Любити":

Як повідомляв портал "Знай.ua", Джамала знялась в образі маріонетки в театрі.