Популярне шоу "Топ-модель по-українськи", черговий випуск якого побачили глядачі 13 жовтня, здивувало пікантними та цікавими завданнями.
Проект вже покинуло шестеро учасників. А тим, хто залишився дали несподіване завдання. Хлопці повинні були продефілювати у стрінгах, чого вони зовсім не очікували.
Основним завданням було те, що учасники, незважаючи ні на що, мали гідно триматися на червоній доріжці та не вестися на провокації з боку журналістів.
Самвел Туманян, на думку суддів, пройшов випробування найкраще. Він не розгубився та достойно відповідав на питання.
Але найбільше усіх вразила Олена Феофанова, яка навіть не посоромилась та виконала тверк.
Гороскоп на сьогодні 27 грудня: ревнощі Левів, агресія Скорпіонів та відповідальність Козерогів
Мобілізацію можуть скасувати частково або повністю: коли ТЦК підуть з вулиць
Мобілізація чоловіків 50+ у 2026 році: кого заберуть, а хто уникне служби
Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку
Ще одним несподіваним завданням стало створення оригінального костюма з підручних матеріалів, а саме - зі сміття. І кращим буде той, хто назбирає якомога більше відходів. Учасникам довелося навіть битися за сміття.
Найкращою у цьому конкурсі стала Вікторія Рогальчук.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в мережі показали найсмішніші моменти "Топ-модель по-українськи".