Відома українська співачка Тоня Матвієнко не так давно зв'язала себе узами шлюбу з виконавцем Арсеном Мерзояном та зараз відпочиває з коханим у Лондоні.

Саме туди пара вирушила у свій медовий місяць. Та своїх шанувальників зірка української естради не забуває й активно ділиться в соціальній мережі instagram фотографіями з романтичної поїздки.

"Медовий місяць розпочався...", - підписала дівчина свіжоопублікований кадр.

До відома, раніше Тоня говорила, що повноцінного медового місяця у них з Арсеном не буде через щільний графік. Тому, скоріше за все, їхня поїздка скоро закінчиться.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на весілля зіркової пари зібралися близько 60 осіб, серед яких тільки родичі та найближчі друзі.

Популярні новини зараз

700 тисяч розлючених звірів та ядерна загроза відчаю – Подоляк в ефірі Влащенко про те, що насправді готує Путін

Українцям повернуть гроші: комунальники завищували суми у платіжках

Українцям за кордоном дали лише тиждень: кого автоматично зроблять ухилянтом

Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити

Показати ще