Український шоубіз – справа не для людей із слабкими нервами, особливо якщо ви не готові до критики. На своєму досвіді у цьому переконався очільник гумористичного шоу "Вар'яти", відомий волонтер Сергій Притула.

Свої перші ефіри у ранковій програмі "Підйом", проби в Comedy Club та вимушені зміни іміджу він нарешті згадує спокійно. Навіть хвиля негативних відгуків у той час вже зараз не виглядає такою страшною.

Проте так було не завжди – раніше одна стаття могла змусити Притулу не спати кілька діб і всерйоз замислюватися про звільнення. Так трапилося після виходу розгромного матеріалу Андрія Кокотюхи. Те прізвисько "тернопільський сірий" шоумен запам'ятає надовго.

"Глобальні проблеми персонажу, якого грає Сергій Притула як резидент Comedy Club – його яскраво виражена національність. Тернопільський Сірий постає перед нами в образі Українця, причому, на відміну від інших, не обмеженого вишиваного хохла, а просунутого сучасного українського міщанина. З вишиваного хохла Притула постійно кепкує, свідомого українця захищає. Але якщо серед резидентів Comedy Club Ukraine Українець із Тернополя – екзот і фішка, такий собі сучасний Тарапунька серед штепселів (у їхніх російських колег Росіянина нема), то поза межами Comedy показове і показне українство Притули виглядає щонайменше нецікавим", - так подав своє сприйняття читачам Кокотюха.

З часом до Притули дійшло – такі висловлювання навпаки зіграли немалу роль у його становленні як особистості. Він навіть вдячний за те, що своєчасно отримав "холодний душ" і зміг багато чого переосмислити:

Популярні новини зараз

Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок

Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів

Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому

По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину

Показати ще

"Розніс в пух і прах, вийшов матеріал "Соски і язик тернопільського сірого". Я змінився, намагався знайти образ, в якому там працювати. Цей ресурс читали багато людей і колеги по цеху", - зізнався він.

Зробити правильні висновки все таки вдалося – подивитися на свою роботу зі сторони, прийняти нелегке рішення. І вже за короткий час якісний український гумор став візитною карткою Притули – з'явилися "Вар'яти", яких чекають в усіх містах і навіть за кордоном, додалася премія кращого ведучого ток-шоу, а головне: розуміння, куди слід рухатися далі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула відверто розповів, що його поєднувало із Фреймут та Педаном.