З-поміж усіх учасників проекту "Танці з зірками" чи не найтяжче далися численні па, виверти та підтримки телеведучому Дмитру Комарову. Як виявилося, для затятого екстремала було легше навіть забратися на Еверест, ніж подолати власну невпевненість.

І хоча партнерша йому дісталася така, що заздрили всі (колишня учасниця конкурсу краси Олександра Кучеренко), але пара з шоу вибула. Не зважаючи на це Комаров вирішив опублікувати прощальне слово до своїх прихильників, які весь час підтримували його на проекті – вже традиційно, у властивій йому оптимістичній манері.

"У будь-якій справі. Завдяки любові ми мали цілком реальні шанси пройти у фінал. За всіма правилами - завдяки голосам глядачів. Але це було б нечесно. Так, шоу не зовсім про танці, а про людей і їх трансформації. Але зараз, в крайніх трьох ефірах, хочеться бачити виключно свято танцю….Повірте, якби існували сценарії «вильоту» - мене ні в якому разі не відпустили б з цього шоу. Кажу вам не як учасник, а як телевізійник і продюсер, як сценарист і журналіст. Роби я таке шоу - я був би щасливий", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Популярні новини зараз

Воїни ЗСУ ліквідували Шойгу: нажаль, є нюанс

Чи закінчиться пільговий період: в Міненерго розповіли, якими будуть тарифи з 1 квітня

Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Ніколи не знаєш, де очікує падіння, впевнений ведучий. Але без цього не було б сенсу брати участь у такому запеклому змаганні, за яким спостерігала вся країна.

Колосальна праця і величезна відповідальність – саме це змусило Комарова та Кучеренко оголосити про вихід з проекту після фінального вердикту суддів.

Дивіться: Дмитро Комаров про участь у "Танцях із зірками

"Це було не по формату. І, погодьтеся, в цьому особливий кайф. Прямий ефір неможливо підробити і змонтувати. Потім я переглядав запис, бачив в очах людей живі емоції і тривогу…Таке залишається на все життя і потім вечорами з азартом розповідається онукам і правнукам. Те, що нас не вбиває - робить нас сильнішими. Закон джунглів", - підсумував він.

Користувачів таке одкровення дуже розчулило - всі кинулися втішати шоумена теплими словами. І, можливо, подібне ставлення глядачів у сто разів дорожче, ніж заповітне лідерство на паркеті.

Дивіться: Дмитро Комаров на Танцях з зірками

Як повідомляв портал "Знай.ua", Влад Яма зробив несподіваний сюрприз Могилевській на "Танцях з зірками".