Відомий російський музикант, фронтмен групи "Машина времени" Андрій Макаревич розповів про те, що за останні роки молодь за кордоном практично повністю перестала розуміти російську мову, не кажучи вже про те, щоб користуватися ним.
До такого висновку співак прийшов після візиту до Грузії, про що написав на своїй сторінці в Facebook.
"Вперше був в театрі Резо Габріадзе в Тбілісі. Казка" Осінь моєї весни ". Це марно описувати словами - це треба тільки бачити. Навіть не думав, що щось ще зможе справити на мене таке сильне враження.... А молодь в місті вже не говорить по-російськи. П'ять років тому ще якось говорили. Спасибі нашим вождям за мудру зовнішню політику", - написав музикант.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Андрій Макаревич написав розгромний пост про російську пропаганду після того, як повернувся зі Сполучених Штатів. Співак розповів, чим принципово відрізняються жителі Америки і Росії. Ще трохи раніше Макаревич примудрився розбурхати мережу заявою про Сталіна і Гітлера: співак запропонував уявити, що було б, не виграй ми Другу світову війну.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Ми також писали про те, що Адольф Гітлер і Йосип Сталін - це "людожери в одній упряжці". А якби другий був більш адекватним і не став нападати на СРСР, планету поділили б два великих океани і три наддержави, що скоротило б кількість варіантів подальшого розвитку світу. Люди, "заховані" за залізною завісою Німеччини і Радянського Союзу, ніколи не дізналися б про існування Джона Леннона і The Beatles, музична революція просто не відбулася б, не зібралася б група "Машина часу". А найцікавіше це те, як всі ці роки "людожери" уживалися. Своїми роздумами Андрій Макаревич поділився на сторінці в соціальних мережах. У користувачів це викликало неоднозначну реакцію.