Сьогодні, 14 травня, День народження відзначає один із найславетніших українських музикантів, фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Йому виповнюється 42 роки.

Нині багато молодих виконавців рівняються на кумира. Вклад Вакарчука у розвиток української музики та культури в цілому просто неоціненний.

З нагоди Дня народження Вакарчука, портал "Знай.ua" вирішив нагадати фанатам, яким був шлях музиканта, починаючи від невпевненого хлопця до флагмана вітчизняної музики.

Вперше молодих музикантів "Океану Ельзи" глядачі побачили у телепрограмі "Дека" на львівському каналі 22 роки тому. Тоді у 1995 році ще "зелений" юнак не дуже твердо стояв на сцені, а його очі просто не "відпускали" мікрофон.

Проте, вже за кілька років пісня "Той день", яку співак виконав на щорічному фестивалі "Максидром" у Москві принесла йому популярність не лише в Україні, а і в Росії.

Популярні новини зараз

Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну: "Наші люди такого не пробачають"

Яку техніку не можна заряджати від автомобільного акумулятора: причини та наслідки помилок

День Прокла 3 грудня: витирайтеся виворотом білизни, нікуди не їдьте і моліться, традиції та заборони суботи

Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері

Показати ще

Після випуску першого альбому, "Океан Ельзи" оголосив про розпад. Це був дуже складний період, після якого Святослав Вакарчук наважився на сольний проект та зробив його таким, що ніхто не наважився й кривого слова сказати.

Згодом славу музиканту приніс "Брюссель" - новий гурт, до якого Вакарчук покликав свого старого друга Дмитра Шурова, а також Сергія Бабкіна та барабанщика Макса Малишева, які випустили п’ятий студійний альбом під назвою "Gloria".

У 2013 році, після Дня народження Вакарчука, українцям презентують 8 альбом, вже знову гурту "Океан Ельзи" під назвою "Земля". У музичній кар'єрі Вакарчука це вже був 10 альбом.

За рік, гурт вже відзначав свій 20-річний ювілей та збирав багатотисячні стадіони. У 2014 році у Києві прийшло понад 75 тисяч фанатів послухати суперхітів легендарного виконавця.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", Святослав Вакарчук поділився думкою про перспективи та проблеми у вітчизняній кіноіндустрії.