Відома українська співачка Руслана вирішила нагадати своїм шанувальникам, як створювався її кліп на пісню "Світанок".

Руслана згадала про відеокліпі у зв'язку з тим, що в цьому році відеоробота святкує 20-річний ювілей. Про це стало відомо завдяки сюжету одного з українських телеканалів.

Відповідно, зйомки кліпу проходили в 1998 році. За словами виконавиці, той найкрасивіший пейзаж, де сходило сонце, знімали в Карпатах, на висоті 1 500 метрів.

Популярні новини зараз

Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список

Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати

Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор

Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор

Показати ще

"Кліп "Світанок" - це старовинні нічні вулиці Львова! Це складні режимні зйомки в Карпатах, коли треба було "зловити" світанок і сонце на висоті 1 500 метрів, в одній із мальовничих місцевостей Карпат у Закарпатській області над Раховом, поблизу кордону з Румунією, у Синьогір'ї (назва через сині гори, вкриті густими лісами) в географічному центрі Європи, коли сонце сходило з-за найвищої гори українських Карпат – Говерли. Дивлячись на неї, я співала "Де він мій день, де мій світанок, де сонце зійде...". Щодня протягом двох тижнів у Карпатах сонце вставало трохи раніше. Можливо, трохи швидше, ніж того хотів оператор Сергій Тимофєєв", - почала розповідати Руслана.

Також співачка наголосила, що ідея відео на композицію "Світанок" об'єднала Захід і Схід України.

"Цікава була ситуація, коли ми приїхали зі зйомками у Львів, Карпати, то почули: "Руслана, чому кіногрупа з Донецька, невже нікого у Львові не можна було знайти?". А коли приїхали в Донецьк, там почали дорікати: “Чому Руслана? Невже вам нема кого в Донецьку спонсорувати?" – поділилася артистка.

За словами Руслани, для обох сторін це було великим непорозумінням, але в процесі роботи все змінилося.

"У творчих людей не існує поняття регіонів, географії. Так і Україна у нас одна. Була і буде!" - підсумувала Руслана.

Як повідомляв портал "Знай.uа" шанувальники української співачки Наталії Могилевської розкритикували артистку за зміни у зовнішності. На думку фанатів співачки, їй варто припинити худнути, адже вона виглядає старішою. Шквал критики обрушився на знімок Могилевської у Instagram. Підписники відзначили втомлений вигляд Могилевської, і визнали, що через те, що вона схудла, її обличчя виглядає дрябло і негарно.