Слідом за мільярдером і засновником Space X Ілоном Маском розставання прокоментувала й американська актриса Ембер Херд, що стала скандально відомою після розлучення з Джонні Деппом.

Зірка опублікувала на сторінці в Instagram знімок басейну, у бортиків якого квітами викладені слова "Віддавай" і "Люби".

"Бути на очах у публіки - значить, постійно давати пояснення величезній кількості людей. У цьому випадку, я б хотіла зберегти мовчання. Незважаючи на те, що ми розсталися, Ілон і я небайдужі один одному і залишаємося близькими людьми. Дякую за вашу постійну підтримку і повагу до мого особистого життя в ці важкі часи", - написала Ембер.

Зараз актриса зайнята на зйомках блокбастера "Аквамен", прем'єра якого призначена на 21 грудня 2018 року. У фільмі вона зіграє морську царицю Меру.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 6 червня: кому п'ятниця принесе скандали, а кому розслаблення

Перевірка на блокпостах в Україні: які документи мають вимагати у водіїв

Несплата комуналки: при якій заборгованості можуть ініціювати конфіскацію житла

Не чекайте – гроші не дадуть: у червні частина українців залишиться без соціальних виплат

Показати ще

Вперше в цій ролі ми побачимо Ембер вже у листопаді у ще одному творінні DC - "Лізі справедливості".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Маск розповів, чому знову став вільним.