Російський актор Анатолій Пашинін, який нещодавно вступив до добровольчого батальйону, щоб захищати українські території, отримує погрози.

Хвилю негативу в його бік почули від співвітчизника, який воює по іншу сторону барикад, на боці злочинного угрупування "ДНР". Мова йде про Захара Прилєпіна.

"Я не знайомий з Пашиніним, але це його особистий вибір. Щиро рекомендував би йому не зустрічатися з моїм підрозділом в бою", - заявив він.

Звернув увагу на це російський журналіст Олександр Рикін, який поставив під сумнів адекватність розуміння ситуації письменником:

"Знаєте що - не кажіть мені після цього, що Прилепин хороший письменник. Хороший письменник може бути алкоголіком, наркоманом, людиноненависником ... Багато ким насправді ... Але пошляком хороший письменник бути не може ... А ось ця копійчана розпальцьовкою - "Не дай тобі бог ... в бою" ... Фі, гидота яка ", - підкреслив він.

Популярні новини зараз

Функції ТЦК хочуть розширити: що зміниться для військовозобов'язаних

Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн

Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський актор вступив до добробату, щоб захищати Україну.