Вчора відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко відсвяткувала свій 28-й день народження. Знаменитось вирішила відправиться за кордон і для подорожі вибрала Лондон. Як виявилося, вони з президентом США Дональдом Трампом народилися в один день, тому артистка вирішила привітати його на своїй сторінці в Instagram, зазначивши, що коли-небудь теж може стати президентом.

"#DonaldTrump , Happy Birthday!! Насправді я приїхала в Лондон привітати Дональда!) Може , я теж коли-небудь стану президентом маленької країни РЕГІНІЇ??" - розповіла про свїх мрії Тодоренко. Фанати Регіни продовжили вітати кумира з святом, залишаючи добрі коментарі: "Регіна, дівчина - сонячний промінь! З Днем Народження! Нехай кожен день буде чудовим!!!", "З днем народження, мій самий головний натхненник", "Прекрасна,Регіна!З Днем Народження !!!Ураааа!!!!Нехай всі мрії здійсняться!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що вчора Регіна Тодоренко виповнилося 28 років. Артистка вирішила відзначити свято, відправившись в подорожі і відвідала Лондон. Щасливим фото з королевою Єлизаветою і котом у шарфику знаменитість поділилася на своїй сторінці в Instagram.