Британська преса продовжує розбиратися у чутках про американську наречену принца Гаррі, акторку Меган Маркл. Цього разу в мережі з'явилася інформація, що зірка серіалу "Форс-мажори" готова покинути шоу заради коханого.

За словами інсайдерів, Меган розуміє, що обраниці члена королівської сім'ї негоже зніматися у відвертих сценах, тому акторка вирішила поставити хрест на своїй перспективній кар'єрі та переїхати в Лондон, пише Clutch.

Джерела повідомляють, що творці серіалу з розумінням поставилися до рішення дівчини і вже готують їй заміну.

А поки шанувальники оплакують відхід Маркл із "Форс-мажорів", сама акторка вже пакує валізи, купує квиток на літак і береться за планування весілля, яке має відбутися, за чутками, вже цієї осені.

Популярні новини зараз

Податки з переказу на картку: у питанні поставили крапку

Школярам зменшать час на відпочинок: чому літні канікули почнуться пізніше ніж зазвичай

Непридатних до служби можуть несподівано "вилікувати": українцям масово переписують діагнози

Соцвиплати змусять повернути до копійки: держава погрожує судами - кого зачепить

Показати ще

А от реакція бабусі принца Гаррі на його вибір нареченої поки під питанням. Одні джерела стверджують, що Єлизавета II благословила онука на шлюб з американкою, а ось інші навпаки - що королева категорично проти і поставила онукові жорсткий ультиматум: або Маркл, або престол.

Дивіться відеозапис першого публічного виходу принца Гаррі і Меган Маркл

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", найпривабливіший принц показав новонародженого сина.