У російському Воронежі на 94-му році життя померла Марія Уварова, яку вважають автором пісні "Ой, мороз, мороз".

Про це повідомили росЗМІ з посиланням на Липецький обласний центр культури, народної творчості і кіно.

У книзі "Ой, мороз, мороз" Уварова розповіла, що саме вона є автором знаменитої пісні, яка вийшла з-під пера у 1954 році. При цьому своє авторство жінка не зареєструвала.

За словами завідувача відділу регіональної культури Липецького обласного краєзнавчого музею Олексія Овчиннікова, Уварова у середині 1950-х з чоловіком Олександром були солістами Воронезького народного хору. Коли її колега поцікавилася, чому вона нічого не отримує за авторство, та тільки руками розвела.

Згодом їй стали нараховувати якісь гроші, але ці суми були далекими від тих, що мають виплачувати автору. Звернення до суду нічого не дало.

Популярні новини зараз

Українкам виплатять по 250 тисяч, щоб вони повернулися додому: чоловікам цього не світить

"Особливий сигнал, надісланий РФ": пропагандисти думають, що Софія Ротару перейшла на їхній бік

Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх

Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців

Показати ще

У своїй книзі жінка розказала, як народжувалася пісня, і підкреслювала: готова перед усім світом заприсягтися, що саме вона створила цей без сумніву народний хіт.

Композиція настілки полюбилася слухачам, що її навіть включилили у фільм "Господар тайги", де її виконав Валерій Золотухін.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", гітарист The Rolling Stones Ронні Вуд розповів про те, що лікарі виявили в в нього онкологічне захворювання.