Сьогодні стало відомо про смерть легендарного актора, який озвучував чимало дитячих мультфільмів за часів СРСР, Олега Анофрієва. Першими в його творчому доробку можна сміливо вважати "Бременських музикантів" (1969 р).

Трубадур

В першій версії ліричний герой виглядав не так, яким ми звикли його бачити – був скоріше клоуном, аніж повноцінним персонажем. Режисер Інеса Ковалевська змінила образ і потім іноземні ЗМІ використовували як наочний приклад моди "хлопця у вузьких джинсах". У другій версії за нього говорив Муслім Магомаєв.

Король

Популярні новини зараз

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

Прототип - Ераст Гарін - актор, що грав королів у багатьох радянських казках (наприклад, "Попелюшка" з Яніною Жеймо)

Розбійники

Не впізнати їм неможливо. Адже ними стала найулюбленіша трійця радянського народу - Віцин, Нікулін і Моргунов. Чималий внесок у міфілогізацію трійці зробив і Анофрієв, озвучивши всіх трьох.

"Казка про попа і про працівника його Балду" (1973 р)

Також робота Інеси Ковалевської, тут актор озвучив всіх персонажів без винятку. Екранізацію Пушкіна найчастіше пов'язують саме з його ім'ям.

"Як левеня і черепаха співали пісню" (1974 Р)

Образ черепахи Олег Андрійович "змалював" з Фаїни Раневської. З легендарною акторкою деякий час вони працювали на одній сцені. А ось Левеня ліпив з самого себе: бачив спільні риси, такі як зухвалість і надмірна емоційність.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у віці 87 років помер відомий радянський актор кіно і майстер озвучування Олег Анофрієв.