Брат Меган Маркл Томас-молодший несподівано звернувся до її нареченого принца Гаррі у відкритому листі, закликавши схаменутися і скасувати весілля. Також у тексті він заявив, що принц глибоко помиляється. Про це пише The Daily Mail.

"Милий принце Гаррі, ще не пізно, Меган Маркл - однозначно не є підходящою для тебе жінкою. Чим ближче до твого королівського весілля, тим очевидніше, що це - найбільша помилка в історії королівських весіль. Я здивований, що ти не бачиш справжньої Меган, якою її вже бачить весь світ", - щиро стурбований чоловік.
На думку Томаса-молодшого, його сестра є "низькосортною голлівудською актрисою" і лише виставляє королівську родину на посміховисько.
У листі він також зізнався, що Меган використовувала батька заради грошей і довела його до банкрутства, після чого кинула напризволяще. Доречі, вона навіть не покликала його на весілля, тоді як саме батько повинен був вести до вівтаря наречену.
Ображений братик зазначив, що "щіпка голлівудської слави запала їй в голову, перетворивши на пересичену, поверхневу і самозакохану жінку".
Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що сестра нареченої британського принца Гаррі Меган Маркл, Саманта Маркл публічно звинуватила актрису в неповазі до родини. Вона обурена тим, що на пишне весілля, яке відбудеться у травні в Лондоні, не запросили ні її, ні інших близьких родичів. У Саманти, котра є людиною з інвалідністю, і Меган спільний батько. Жінка вже присвятила сестрі кілька гнівних і саркастичних дописів у своєму Twitter.

"Родина Марклів із нетерпінням чекає своїх запрошень на весілля. Поки жоден із нас не отримав. Досі чекаємо. Сподіваюся, Лондон дружній до людей у інвалідних візках. Я в захваті!", - написала вона.На думку Саманти, "родина - це родина", і Меган мусила б виявити повагу до неї і запросити, якщо вже кличе на своє весілля тисячі незнайомців.