Пристрасті у родині актора й режисера Армена Джигарханяна не вщухають ні на хвилиночку.
Зірку радянського кіно затримали під час спроби проникнути у квартиру своєї дружини Віталіни Цимбалюк-Романовської на Молодогвардійській вулиці в Москві, передають росЗМІ. Він хотів забрати звідти деякі речі.
За словами близької подруги Віталіни, кілька днів після виписки з лікарні Джигарханян жив у своєму робочому кабінеті в театрі, а після цього друзі зняли для нього трикімнатну квартиру на Ломоносовському проспекті. Вона запевняє, що ніякого права ломитися в квартиру Цимбалюк-Романовської він не має, бо це є її приватною власністю.
Поліція затримала актора та його товариша, коли вони намагалися зламати дверний замок. Сама власниця квартири та її мати зараз знаходяться в Тбілісі. Перед цим жінка звільнилася з театру, де тривалий час працювала, не витримавши сорому.
Дивіться: З чого почався скандал у зірковій родині
Як відомо, Джигарханян написав заяву в поліцію на дружину, котра нібито планувала його вбити, аби заволодіти майном.
Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат
Тариф на світло збільшать вдвоє чи на 50%: важливе роз'яснення
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
Зимові канікули можуть подовжити: коли школярі підуть відпочивати і на скільки
Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, що жінка актора розшукувала його після того, як він втік з дому.