Серіал "Гра престолів" не потребує зайвої реклами. Проте менш ніж за тиждень до запуску нового сезони обличчя улюблених акторів, здавалося б, усюди. Не став виключенням і журнал Time.

Головних героїв епічного серіалу помістили на обкладинку липневого номеру, головною темою якого стала "Гра престолів".

Всередині журналу – Серсея, Джейме та Тіріон Ланністери, Арія та Санса Старк, Дейнеріс Таргаріен і Джон Сноу – ті, хто ще не стали кривавими жертвами безжалісного пера Джорджа Мартіна і хто все ще змагається за право всидіти на Залізному троні.

Популярні новини зараз

Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги

За обмін доларів доведеться сплатити комісію: які купюри не приймуть в обміннику

Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем

ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед

Показати ще

Проте постали улюблені герої у досить незвичному вигляді та антуражі. Всесвітньо відомий фотограф Майлз Олдрідж зобразив їх у стилі Голлівуду 40-60-х: насичені кольори, світло, драма і гламур.

"Яскраві фарби на кожному знімку допомагають глядачам поринути у світ, який я створив для цих акторів. Водночас ретельно підібраний реквізит дозволяє оживити містичний, темний світ "Гри Престолів", - розповів фотограф.

Що ж, до прем’єри сьомого сезони серіалу лишилися лічені дні – перша серія з'явиться на екранах вже 17 липня. А поки глядачі завмерли в очікуванні.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, чого очікувати від фіналу "Гри престолів".