Відома українська співачка, переможниця пісенного конкурсу "Євробачення-2016" Джамала здивувала шанувальників новим знімком з казахським репером Jah Khalib (Бахтіяр Мамедов), який виступав у анексованому Криму.

Відповідне фото вона оприлюднила в Instagram.

Джамала позувала з чоловіком і репером. Один з підписників співачки задав цілком резонне питання: чи не та це людина, що нещодавно у програмі "Вдудь" захоплювалася президентом Росії Володимиром Путіним.


Фото Джамала з репером Jah Khalib


Артистка спочатку припустила, що шанувальники переплутали репера з Тіматі, однак, в коментарях вирішили для неї процитувати слова Мамедова, які підтверджують, що він фанат російського президента.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 12-18 січня: розваги Козорогів, гордість Тельців та перешкоди Терезів

Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус

Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Показати ще

"Він президент не моєї країни, але я захоплююся Путіним, як особистістю. У нього на все відповідь, і дуже грамотний", – заявив Jah Khalib.

Незважаючи на резонне зауваження підписників, Джа встала на захист "путиніста". Вона заявила, що це була іронія, а також "кольнула" шанувальників, що вони повинні стежити за українськими артистами.


Відео репер Jah Khalib у програмі "Вдудь"


Як повідомляв портал "Знай.uа", Джамала знялася у серйозній соціальній рекламі, темою якої стала торгівля людьми. Вона підрахувала, скільки українців постраждали від рабства, і виступила зі зворушливою промовою.