Не встигла скандальна екс-прокурор Криму, а нині депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська оговтатися після різкого випаду в її бік лідера ЛДПР Володимира Жириновського, як на неї звалилася чергова порція публічних насмішок.
Цього разу відзначився не менш епатажний актор Олексій Панін, про неоднозначні витівки якого не чув тільки глухий.
У другому випуску свого щотижневого шоу "Хайповости" він заявив, що зняв власний фільм "Матильда", який "повинен сподобатися Наталії Поклонській" і вберегти режисера Олексія Учителя від її агресії.
У трейлері Микола Другий всіляко намагається уникнути суспільства балерини, яка цілком конкретно натякає йому на секс. Імператор заявляє, що у нього є тільки одна улюблена жінка і звуть її - Росія. Однак російська балерина польського походження не вгамовується і продовжує переслідування.
Панін звертається до Поклонської з проханням повідомити йому, чи сподобався їй фільм. У разі ствердної відповіді обіцяє показати повну версію і дав посилання на свій акаунт у соціальній мережі.
100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Шоу "Хайпоновости" - проект актора, де він різко і без цензури висловлюється про найгучніші теми тижня.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Панін вчергове шокував користувачів мережі.