Відома радянська і російська естрадна співачка Алла Пугачова розповіла про незручну ситуацію, в яку потрапила багато років назад.

В інтерв'ю російському виданню вона зізналася, що невеличкий конфуз стався, коли вона їхала в одному ліфті з відомим бардом Володимиром Висоцьким і не впізнала його.

"Одного разу не впізнала його в ліфті. Такий оброслий був. А він образився: "Привіталася б, свиня", - розповіла артистка.

Також співачка підкреслила, що поняття кумира для неї ніколи не існувало."Ні перед ким ніколи я не тремтіла. Навіть, якщо я з Бетт Мідлер розмовляла, я ж розуміла, що вона точно так же впахує, всі ми колеги. Просто її знає весь світ, а мене весь Радянський Союз", - зазначила Пугачова.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще

Прокоментувала Алла і свій сенсаційний шлюб з гумористом і шоуменом Максимом Галкіним.

"Він сказав: "Давай, ну що це вже?" Я запитала: "Я можу спокійно старіти з тобою?" Якщо б ви бачили ці очі серйозні. Вони і так божевільні, а тут... Макс сказав: "Звичайно. Не бійся нічого!" І все..." - підмітила Пугачова.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що наприкінці 70-х Примадонна познайомилася з майбутніми родичами в НДР. У домашньому фотоархіві Максим Галкін знайшов по-справжньому дивовижне фото.

Шоумен вирішив розповісти своїм підписникам про дивовижний збіг, який стався з ним і Аллою Пугачовою. У дитинстві Максим з батьками жив у Східній Німеччині — його батько був військовим, а в НДР стояли радянські військові частини. У НДР приїжджали відомі артисти, тодішні загальні кумири. Не дивно, що одного разу серед них опинилася і Алла Пугачова. Сталося це в далекому 1979 році.

Максим Галкін показав фото, на якому є і Алла, і його ще молоді батьки. Вони були запрошені на урочисту вечерю після концерту. Зрозуміло, тоді батьки Максима і припустити не могли, що їхній трирічний син колись стане чоловіком Примадонни і батьком двох її дітей, Лізи і Гаррі.

Швидше за все, ця історія — одна з улюблених в сім'ї Галкіна і Пугачової. Ще б: така сімейна легенда — дивовижна рідкість. Останнім часом Галкін часто публікує рідкісні фотографії з архіву — приміром, нещодавно у мережі обговорювали фотографію його прабабусі, дуже елегантної і аристократичної дами.