Організатори концерту у Празі виконали умови українського гурту ONUKA - його виступ буде сольним на окремій сцені без російських виконавців.
Раніше захід представляли під назвою Showcase of new music from Russia and Ukraine. Після зверення представників українського колективу його змінили на ONUKA/Ua. Концерт відбудеться 10 листопада у великому залі Празького Palac Akropolis.
Українці підтримують таке рішення гурту ONUKA. Дехто навіть готовий купувати диски колективу, навіть не відчуваючи до нього симпатій.
Нагадаємо, після появи у мережі афіші, українські музиканти висунули організатором умову - змінити назву концерту. Крім того, ONUKA відмовилась співати на одній сцені з музикантами з РФ.
Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат
Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води
Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Гурт ONUKA був створений у 2013 році. До його складу входять Ната Жижченко, Дарина Серт, Марія Сорокіна та Євген Йовенко. Музиканти поєднують національні народні мотиви та інструменти з електронною музикою.
У 2014 році гурт презентував перший студійний альбом Onuka, а у цьому році готується випустити нову платівку Mozaïka.
Влітку цього року ONUKA представила сінг VSESVIT. Пропонуємо насолодитись хітом.
У травні цього року гурт ONUKA виступав як запрошений артист у фіналі пісенного конкурсу Євробачення 2017, що відбувся у Києві.
Назва проекту ONUKA (тобто "онука") — це данина поваги до видатного українського майстра музичних інструментів Олександра Шльончика, дідуся солістки Наталії Жижченко.
Як повідомляв портал "Знай.ua", ONUKA прокоментувала скандал, який відбувся на конкурсі "Євробачення" у Києві.