Популярний поп-співак Олег Винник розповів про палкий поцілунок із співачкою Настею Каменських та багатьох інших фанаток, про які досі не може забути.

Про це пише "Сегодня".

Співак зізнався, що дуже любить цілуватися із шанувальницями під час своїх концертів. На запитання, скількох жінок він перецілував, Винник відповів, що було б нерозумно рахувати, скільки за концерт він перецілував жінок.



А от один із поцілунків йому запам'ятвся дуже добре. Під час зйомок телепередачі "Х-фактор" його поцілувала Настя Каменських. І це не виходить у нього і голови, а точніше те, як зробила це співачка.

"Коли ви запитали мене про поцілунки, я відразу подумав про помаду! Знаєте, не дуже приємно, коли жіноча помада залишає сліди на щоках, і мені доводиться весь час її витирати. Між зйомками (проекту Х-Фактор - прим. Ред.) Мене поцілувала Настя Каменських, ось у неї помада - то що треба, ніяких проблем ", - сказав артист.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 16-22 червня для всіх знаків Зодіаку: розчарування Риб, "відправка" Стрільців та образи Раків

Відбирають телефони та "пакують" у бусики: нардеп зізнався, чи отримують ТЦК укази "зверху"

Мобілізація 60+: як будуть призивати до армії дідусів

Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС

Показати ще


Також зірка додав, що вже не уявляє себе без поцілунків на сцені. За його словами, якщо жінка бажає торкнутися його щік губами, то чому б і ні.

"У поцілунку проявляється вся сутність людини - від його якихось глибинних переживань до сексуальної енергії… Це дуже важливий момент у житті - відчувати, що ти для кого-то цінний", - додав Винник.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", на весіллі зірок естради Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна гостей розважав улюбленець українських жінок Олег Винник.